PROGRAM PLATFORMA HR 2016 / TASK

PLATFORMA HR 2016
Kliker/Task/Showcase/Streetforma
11. – 29.4.2016.

11.4. – 17.4. KLIKER FESTIVAL

11.4. – 16.4. PC TALA
Rezidencija WILD CARD
Seppe Baeyens (BE)

16.4.

10h POGON JEDINSTVO
Neispričana bajka – R. Ruždjak / A. Naumov / D. Klemenić (HR)

12 – 16h PC TALA
Radionica Igor Tretinjak i Dejan Košćak (HR)

16:30h POGON JEDINSTVO
Izložba slika Crtom i bojom (HR)
CR Zagreb

17h POGON JEDINSTVO
Prezentacija Seppe Baeyens (BE)

17.4.

12 – 16h  PC TALA
Radionica Andreja Rauch Podrzavnik / Gregor Kamnikar – Kolektiv Federacija (SLO)
12 – 16h PC TALA
Radionica Igor Tretinjak i Dejan Košćak (HR)

17h POGON JEDINSTVO
Črčke – K. Kähkönen / M. Ocepek / K. Povše / S. Frühwald (HR,/SLO)

18.4. – 22.4.  TASK/SHOWCASE FESTIVAL

18.4. – 20.4. POGON JEDINSTVO
Rezidencija TASK 15  – P. Pautan / I. Koruga / G. Müller / T. Curić / S. Pregrad / I. Mijačević / L. Navojec

18.4. – 22.4. PC TALA
Rezidencija WILD CARD
Kai Simon Stoeger (FRA/D)

21.4.
20h POGON JEDINSTVO
TASK 15 opening (HR/SLO/ D/ SRB)

21:30 h KLUB MOČVARA
party hrwo E (HR)

22.4.
18h KLUB MOČVARA
TASK 17 / EN TOURNANT - Ž. Valenta / S. Marchig (HR)

19h POGON JEDINSTVO
BREAK A LEG TASK / Magmagorija -  L. Potrović / L.Lojić (HR)
TASK Wild Card reakcija -  K. S. Stoeger (FRA/D)

23.4.
16h GALERIJA MIROSLAV KRALJEVIĆ
Karnevalski šator hrđa na večernjem povjetarcuras/pakiranje predmetnosti - S. Pregrad (HR)

18h KLUB MOČVARA
displaced – A. J. Imfeld / T. Curić / L. Navojec (HR)

19h POGON JEDINSTVO
TASK 16 / Little Works –
 I. Korenčić i D. Đurkesac (HR)

24.4.
19h POGON JEDINSTVO

*PLATFORMA > THERE IS SPACE 2.1 > Osamnaesti Dvanaesti* / dijaloški TASK – M. Belić (HR), D. Dobrev (MK)

25.4.
18h MALA DVORANA JEDINSTVO
Nomadovizija - projekcija filma i izložba arhive NDA CRO (HR)

19h POGON JEDINSTVO
Critical Parqur - I. Nerina Sibila (HR)

26.4.
10h – 14h ADU , Frankopanska
Radionica 1 – Suvremenost suvremenog plesa – R. Laermans (BE)

14h – 16h PC TALA
STREETFORMA FESTIVAL / Street panel

19h BOOKSA
Prezentacija knjige Moving Together, Theorizing and Making Contemporary Dance - R. Laermans (BE)

27.4.
10h – 14h ADU , Frankopanska
Radionica 2 - Umjetnička suradnja kao heteronomna autonomija - R. Laermans (BE)

20h POGON JEDINSTVO
Male forme:
Ante Jerković | Anteo Ukušić | Mateja Ilinić | Ante Gluščević | Suzana Čečura | Ivona Čuturić | Irena Čuturić | Tina Duran | Kristina Paunovski | Marija Matković | Vesna Grandeš | Mateja Miković | Elvis Hodžić | Maja Milić

28.4.
20h POGON JEDINSTVO
#fomo  – The Fear Of Missing Out
Hungry Sharks (AUT)

29.4.
10h – 19h CVJETNI TRG
obilježavanje Svjetskog dana plesa - GO OUT AND DANCE

18h – 23h POGON JEDINSTVO
STREETFORMA / UFBB battle night

link na cjenik