PROGRAM PLATFORMA 2019

PROGRAM PLATFORMA HR

17.05.-02.06.2019.

 

17/05 (PETAK)
20:00
 F22
 STREETFORMA: Male forme

 20:00
 MSU
 Kik Melone: Melone Pathaphysica

 

18/05 (SUBOTA)
 11:00
 PC TALA
 Cat Jimenez: experimental movement

 19:00
 F22
 STREETFORMA doublebill: ARTissue (Kristina Paunovski/ Vesna Grandeš, L.L. Navojec)

 

19/05 (NEDJELJA)
18:00
F22
 STREETFORMA: Expermiental Battle + DJ Cura i Dečko + Rade Ulica (High5) – powered by NOSS

 

20/05 (PONEDJELJAK)
 20:00
 ITD
 Matija Ferlin: Sad Sam (Revisited)

 

23/05 (ČETVRTAK)
19:00
PC TALA
 Pola Pautan: Osvrtask #4

 

25/05  (SUBOTA)
PLESNI WELLNESS
12:00 – …
 PC TALA
 Ivana Rončević: individualni tretmani Shiatsu kod Ivane

 11:30 – 13:00
 PC TALA
 Nikolina Komljenović: ples na svili

 13:00 – 14:30
 PC TALA
 Vesna Grandeš: popping

 14:30 – 16:30
 PC TALA
 Masa dance company: partnering

16:30 – 18:00
 PC TALA
 Igor Barberić: sve je to jazz
Anis Habibović: hip hop

18:00 – 00:00
 PC TALA
 Night Session JAM + DJ hrwo E & Vesna G FUNK

 

26/05  (NEDJELJA)
12:00 – 14:00
 PC TALA
 Ivana Rončević: Shiatsu kod Ivane – special edition: Fascija
Jam: Vidjela sam

 

27/05  (PONEDJELJAK)
 19:00
 VINYL
 Tamara Curić i Hanna Plirn: Predstava koja je nastala u svibnju

 

29/05 (SRIJEDA)

20:00
HALA V
L.L. Navojec: A Solo Together

 

30/05 (ČETVRTAK)
13:00  – 17:00
HALA V
Meeting & Music

17:00
 HALA V
 Irena Mikec: O koegzistenciji i ljudima

18:00
 HALA V
 TASK: ALU

20:00
 HALA V
 Janeva Imfeld, Kovačić, Tomić, Pavlović, Chelfi: Međuprostor

 

31/05  (PETAK)
 13:00 – 17:00
 HALA V
 Meeting & Music

17:00
 HALA V
 Trafik: Scenografija, subjekti i fantazmi

18:30
 HALA V
 Irma Omerzo: Opna

20:00
 HALA V
 TASK: ALU

 

01/06  (SUBOTA)
 15:00 – 19:00
 HALA V
 Meeting & Music

 15:00 – 19:00
 HALA V
1. festival plesnog filma“

19:00
 HALA V
 BADco.: Nemogući plesovi

21:00
 HALA V
 TASK: T. Curić & Škvadra

22:00
 HALA V
 20 godina Platforma HR Party

 

02/06  (NEDJELJA)
 13:00 – 17:00
 HALA V
 Meeting & Music

17:00
HALA V
ZPA:  Prezentacija

18:00
 HALA V
 TASK: UA Osijek

20:00
 HALA V
 Roberta Milevoj: Scena