PROGRAM PLATFORMA HR 2015

Lokacija/location: POGON Jedinstvo & Močvara, Cvjetni trg, PC TALA, Kino Grič + ostale Out door lokacije

*prostori izvedbe će biti naknadno definirani s obzirom na potrebe umjetnika


22.-29.4.2015.

pretprogram STREETFORME/STREETFORMA preliminary program:

18.-19.4.
Wayne James Be-Bop workshop, 14:00 – 16:00, PC TALA

TASK pretprogram/preliminary TASK program:

18.-22.4.
Rezidencija TASK 15 «collective work»/Residency TASK 15 «collective work» +
TASK CORE TEAM meetings, PC TALA

21.4. (Utorak/Tuesday)
Klub Močvara/Močvara Club
20.00 – Kako dotaknuti zmaja – IVA NERINA SIBILA, pre-premiere!

22.4. (Srijeda/Wednesday)
OTVARANJE TASK FESTIVALA/TASK FESTIVAL OPENING
Klub Močvara/Močvara Club
20.00 – Kako dotaknuti zmaja – IVA NERINA SIBILA, premiere!

POGON Jedinstvo
21.00 – Break a leg TASK LAB, mentor: Sonja Pregrad i Vida Guzmić
reaktori/reactors: Ida Jolić, Ivana Kalc, Marta Banić, Lidija Đikanović i Josipa Bubaš, Matea Bilosnić, Josipa Štulić, Filipa Bavčević, Tara Ivanišević, Antonija Bačić,Marko Gutić Mižimakov, Tanja Minarik, Valentina Butumović

Klub Močvara/Močvara Club
22.00 – vine & cheese & talk EVENT

23.4. (Četvrtak/Thursday)
POGON Jedinstvo
20.00 – profesionalni TASK reaktor/professional TASK reactor – Esta Matković
20.30 – razgovor s publikom/talk with the audience
21.00 – Tanzfabrik TASK presenation, mentor: Gisela Muller
22.00 – razgovor s publikom/after talk with the audience

24.4. (Petak/Friday)
POGON Jedinstvo
20.00 – professional TASK reactor/professional TASK reactor – Najbolja
20.30 – razgovor s publikom/talk with the audience
21.00 – professional TASK reactor/professional TASK reactor – Igor Koruga
22.00 – razgovor s publikom/after talk with the audience

25.4. (Subota/Saturday)
PC TALA
Diskusija obavezna za sve umjetnike koji su sudjelovali u TASK projektu/Obligatory discussion for all artists that took part in TASK project:
10.00 – 12.00 – break a leg TASK LAB
12.00 – 12.15 – pauza/break
12.15 – 14.15 – professional TASK reactors
10.00 – 13.00 – radionica/ workshop Thomas Steyaert – Ultima Vez style, PC TALA
16.00 – 18.00 – radionica “Vježbenica za pokret i ples” u okviru Kliker programa predstavljamo publikaciju nastalu kroz projekt Generator/ presentation of Generator project Dance and Movement Notebook in frame of Kliker program, PC TALA

POGON Jedinstvo
20.00 – professional TASK reactor/professional TASK reactor – Iva Korenčić Čabo
20.30 – razgovor s publikom/talk with the audience
21.00 – Prezentacija TASK 15 «collective work»/TASK 15 «collective work» presentation – Sonja Pregrad/Gisella Muller/TamaraCurić/Ivan Mijačević/Gregor Kamnikar/Igor Koruga/Larisa Navojec
22.00 – razgovor s publikom/after talk with the audience

26.4. (Nedjelja/Sunday)
PC TALA
10:00 – 13:00 – radionica/ workshop Thomas Steyaert- Ultima Vez style

OTVARANJE KIDSFORME/KIDSFORMA FESTIVAL OPENING

POGON Jedinstvo
10.00 – MINIMI – Sanja Tropp Fruhwald

mala dvorana POGON Jedinstvo
18.00 – Critical Parqur – Rok Vevar

Klub Močvara/Močvara Club
19.00 – Break a leg TASK LAB – Matea Bilosnić, Josipa Štulić, Filipa Bavčević
20.00 – Identity MOVE. Project!, Rearranging (and) the self-arranged – Sonja Pregrad & Nives Sertić

POGON Jedinstvo
21.00 – REACTION_1 Tijela za Milanu – Larisa Navojec

27.4. (Ponedjeljak/Monday)
PC TALA
10.00 – 15.00 – KLIK! lab

mala dvorana POGON Jedinstvo
15.00 -17.00 – HOMEWORK Streetforma LAB + panel disscusion

OTVARANJE STREETFORMA FESTIVALA/STREETFORMA FESTIVAL OPENING

POGON Jedinstvo
20.00 – Mini forme

NEW GENERATION
Koreograf/Choreographer: Mario Vrbanec
Plesači/Dancers: Matea Bračko, Nina Štura, Nikola Curić, Filip Holen, Mihael Pavalić, Damian Vereš, Katarina Grahovac, Nika Šivak, Mirta Todtling, Gustav Lauc

 

ADDICT
Koreograf i izvođač/choreographer and performer: Goran Goričanec

DEMONI SU PALI NA TJEME
Plesaci i koreografi/Dancers and choreographers: Ante jerković, Mateja Ilinić, Anteo Ukušić, Petra Jolić, Zrinka Martinović, Lana Gjuric, Ivan Sedlar, Tea Kološić

SPAČKE
Koreograf/Choreographer: Rusi Yosifov
Plesači/Dancers: Franka Mestrović, Noa Trkolja, Vid Trkolja, Roza Mestrović, Luka Zurak, Mateja Frbezar, Kristina Rasić, Jelana Grgić, Jelena Krivokuca, Vlatka Morar, Sean Musić, Karmen Medurecan, Antonjio Kufek, Valentina Nina Simec, Alen Nanić

MAESTRO
Koreograf/Choreographer: Ante Gluščević
Plesači/Dancers: Ariana Ladišić, Karla Magzan, Jelena Kirin, Iva Hađina, Bruno Papić, Marija Tipura, Marcela Sahini, Ela Versau, Ivan Antunović, Vanja Aluga, Dunja Marić, Vanesa Lukačin, Lucija Đuroković, Patricija Fiket, Ante Tuna Gluščević

SOLDIER OF LOVE
Koreograf/Choreographer: Tina Duran
Plesači/Dancers: Anja Grgurinović,Tea Prce, Ana Antolović, Ana Ivušić, Mirna Beljan, Lidija Vidaković, Katarina Pavić, Leona Rajković, Dora Bilandžić, Mario Nebosenko, Tina Duran, Dilia Sladović, Damjan Horvat, Ivan Kukec i Ivan – Borna Jukić

FUR ELLISE
Koreograf i plesač/Choreographer and dancer: Elvis El Rock Hodžić

NINA IN THE BOX
Koreograf/Choreographer: Suzana Suz
Plesači/Dancers: Vanja Aluga, Ivan Antunović, Ante Tuna Gluščević, Iva Hađina, Luna Ivandić, Ariana Ladišić, Anita Levak, Bruno Papić, Ivana Petrović, Dora Puljan, Marija Tipura, Suzana Suz

M-Ž
Koreograf/Choreographer: Marija Matković
Plesači/Dancers: Korina Klakucer, Dea Mandir, Ruta Feldman, Ana Karlović, Dorotea Cepanec, Mario Jukić, Karla Ileš, Virna Hošnjak, Petra Milojković, Dolores Matulić, Helena Janjušević, Ilona Cvitić, Josip Buljević, Ante Jerković, Lucija Sušić

SPLIT CITY ATTACK
Koreograf/Choreographer: Deni Koraca
Plesači/Dancers: Sonja Bonačić, Jan Hajsok, Klara Carev, Gianluca De Pol, Domagoj Jukić, Marin Bolanča, Duje Dorotić, Vedrana Grčić

Klub Močvara/Močvara Club
21.00 – After IMPRO LAB + DJ

28.4. (Utorak/Tuesday)
PC TALA
10.00 –15.00 KLIK! lab

POGON Jedinstvo
20.00 – BRUTALA TASK
Pregovaranje na Paxosu – Vesna Grandeš
Thinkers clock (work in progress) – Mario Vrbanec

29.4. (Srijeda/Wednesday)
SVJETSKI DAN PLESA/INTERNATIONAL DANCE DAY – GO OUT AND DANCE

Cvjetni trg
10.00 – 17.00
Prezentacija KLIK! Lab instalacije
TALA_TASK_PROCESS: Reaction III. – Maja Drobac i Larisa Navojec
Cjelodnevni program na otvorenom – nastupi umjetnika, plesača i grupa

17.00 – 18.00
Plesni JAM

18.00
FREEZ ZA PLES

Kino GRIČ
18.00 – Projekcija plesnog filma Maria Fucx «Dancing with Maria»

POGON Jedinstvo
21.00 – Reaction_II: Copy or inspiration? – Larisa Navojec & TALA crew

Klub Močvara/Močvara Club
22.00 – GO OUT AND DANCE party/DJ LARKY

CIJENA SVAKE PREDSTAVE/PREZENTACIJE JE 40KN!