PROGRAM PLATFORMA HR 2018

PROGRAM PLATFORMA HR

18.-26.5.2018.

CONNECT/IN/DANCE

18/05 (PETAK)
19.30h
POGON JEDINSTVO                                                                                                                            
STREETFORMA:  Male forme

19/05 (SUBOTA)
12 h
PLESNI CENTAR TALA
Radionica: YNOT

12 h
ROKOV PERIVOJ

PLESNI PIKNIKslužbeno otvaranje festivala i obilježavanje 30 godina rada T. Curić

17 h
ILICA 69
NDA CRO: TALK TALK ROULETTE: Festivalska groznica

19.30  h
POGON JEDINSTVO
STREETFORMA: Double bill theatre night:  Ynotism prezentacija/FIT theatre: Games of Zen

20/05 (NEDJELJA)
11 h
ILICA 116/RADIO 808
STREETFORMA: LIVE ACT performance – powered by NOSS

12h
ILICA 69

STREETFORMA: panel

12 h
ILICA 87
NDA CRO: PEEP SHOW

19.30 h
POGON JEDINSTVO

STREETFORMA: Play Forma/Experimental battles – powered by NOSS + special guest performance by Willem Miličević

21/05 (PONEDJELJAK)
12-19 h
UPUH/PULS program: Futur II: izložbeno interaktivni postav
17 h
UPUH/PULS: Dvorišni Jam! – sofa jammings
19.30h
ILICA 124
L.Lipovac Navojec/P.Payen/K.Kapulica – Unfinished Business

21 h
F22/FRANKOPANSKA 22
R.Milevoj: Familija


22/05  (UTORAK)
12-19 h
UPUH/PULS program: Futur II: izložbeno interaktivni postav
17 h
UPUH/PULS: Pulsiranje – radionica

16 h
F22/FRANKOPANSKA 22
rezidencija R. Crisp/prezentacija

19.30 h
ILICA 8/KUPALIŠTE DIANA
A.Kreitmeyer/S.Pregrad: Tamo vani, ovdje unutra

21 h
F22/FRANKOPANSKA 22
I.Kalc/M.Čuljak:Dancing Moms - PREDSTAVA JE OTKAZANA


23/05  (SRIJEDA)

12-19 h
UPUH/PULS program: Futur II: izložbeno interaktivni postav
17 h
UPUH/PULS program: U kakvom sistemu na(ne)staje umjetnost danas? – razgovor

19.30 h
F22/FRANKOPANSKA 22
N.Kurtela: 365 Rutina

21 h
ILICA 8/KUPALIŠTE DIANA
Projekt TASK: P.Pautan/Alumni ADU: Osvrtask

24/05  (ČETVRTAK)
12-19 h
UPUH/PULS program: Futur II: izložbeno interaktivni postav
17 h
UPUH/PULS program: Autonomija plesu 007-017 – radionica                                   

19.30 h
ALU, ILICA 85
Projekt TASK: studenti ALU – Novi Mediji: otvorenje izložbe

21 h
ILICA 8/KUPALIŠTE DIANA
Projekt TASK: studenti Umjetničke Akademije iz Osijeka: Radni naslov: Puna vreća Taskova


25/05
  (PETAK)
12-19 h
ILICA 69
UPUH/PULS program: Futur II: izložbeno interaktivni postav

17 h
ILICA 69
UPUH/PULS program: Vođena tura kroz postav Futura II

19.30 h
HISTRIONSKI DOM
Premijera: SSP: J.L.Vinovrški:Ansambl/C.Layes: Umjetnik za hitne intervencije

21 h
ILICA 69
UPUH/PULS program: Scena Nagrađuje! – godišnja nagrada strukovnih udruga suvremenog plesa RH


26/05
  (SUBOTA)
19.30 h

HISTRIONSKI DOM
Premijera: SSP: J.L.Vinovrški:Ansambl/C.Layes: Umjetnik za hitne intervencije

Svaki dan/Everyday 14-18 h @ Mali Cafe:

Meeting & Music by hrwoE with guests